Whatsapp Bizi Arayın

EXHIST EXHIBITION AGENCY

15 yıllı aşkın fuar stand tasarımı tecrübemiz ile fuar deneyiminizi amacına hizmet eden bir pazarlama faaliyetine dönüştürüyoruz.

Birebir pazarlama’nın en gözde ortamlarından olan fuarlar, kısa süre içerisinde maksimum faydaya ulaşmanızı sağlar. Bu faydaya ulaşmak ise doğru hedeflerin doğru ekip ile yönetilmesi ile mümkündür.

Siz bildiğiniz işi en iyi yapmaya devam ederken biz bildiğimiz en iyi işi sizin için yaparız. Böylelikle fuar deneyiminiz bir baş ağrısı olmaktan çıkar ve başarılı bir operasyona dönüşür.

EXHIST fuar katılımınızın başarıya ulaşması, standınızın doğru iletişim mecrası haline gelmesi için, tasarımdan uygulamaya, stand içi hizmetlere işinizi kolaylaştıracak destekleri vermeye hazırdır.

EXHIST EXHIBITION AGENCY

Misyon &
Vizyon

Fuar ve sergi alanlarında firmaların çözüm ortağı olarak, fuar stand tasarım ve uygulaması başta olmak üzere, fuar ajans hizmetlerini çalıştığı firmalara sunmak

Fuar alanları için “one stop shop” mantığıyla tüm gereksinimleri tek bir çatı altında toplamak. Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Fuar standı ve fuar ajans hizmetleri konusunda tanınan ve tercih edilen marka haline gelmek

YERLEŞİM & MEKAN PLANLAMASI

YERLEŞİM & MEKAN PLANLAMASI

İÇ MİMARİ

İÇ MİMARİ

İÇ DİZAYN

İÇ DİZAYN

PROJE KOORDİNASYONU

PROJE KOORDİNASYONU